اخبار

اعلام زمان برگزاری آزمون مرحله دوم هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم

به گزارش اتقان؛ حسین تقی پور سرپرست معاونت آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم در خصوص برگزاری آزمون مرحله دوم ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم گفت: آزمون مرحله دوم حفظ تخصصی شامل آزمونهای شفاهی از ۱ تا ۲۰ شهریور ماه سال جاری در تمامی استانها برگزار می شود.

بیشتر بخوانید


اخبار

میکائیل باقری تشریح کرد: جزئیات جدید طرح آموزش قرآن کریم به مربیان ابتدایی

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: طرح ملی اتقان (طرح توانمندسازی و ارتقای صلاحیت‌های حرفه‌ای آموزگاران دوره ابتدایی و مربیان مراکز پیش‌دبستانی در زمینه آموزش قرآن کریم) قرار است در یک بازه سه تا پنج‌ساله با حضور تمام مدیران، آموزگاران و معاونان ابتدایی برگزار شود.

بیشتر بخوانید


اخبار

آموزش قرآن به بیش از ۵ هزار آموزگار بوشهری در طرح اتقان

به گزارش اتقان، به نقل از ایکنا، محمد ادیب‌نیا، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت بوشهر، در مورد شیوه اجرای طرح اتقان در این استان که مجری آن اتحادیه مؤسسات قرآنی استان است، گفت: پنج مدیرکل آموزش و پرورش، منتخب استان‌های پایلوت، امروز در اردوگاه شهید باهنر تهران با معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش درباره کم و کیف طرح جلسه خواهند داشت.

بیشتر بخوانید


اخبار

پیام تسلیت اتحادیه کشوری در پی درگذشت استاد شهیدی پور

به گزارش اتقان، در پی درگذشت استاد حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا شهیدی پور، پژوهشگر و خادم القرآن، اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر کرد.

بیشتر بخوانید